Komis Zabrze – znajdź swoje wymarzone auto

komis samochodowy

Ja-Now-An (komis Zabrzehttp://www.pewnyautomobil.pl/auto-uzywane-co-oferujemy-ci-w-naszym-salonie-w-zabrzu) to autoryzowany dealer samochodów. Swoją działalność prowadzi od 1998 roku, więc posiada on ogromne doświadczenie. W bogatej ofercie można znaleźć pojazdy marki Toyota, ale również samochody używane z gwarancją od innych producentów. W ten sposób każdy znajdzie pojazd idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Komis Zabrze- oferta, z której warto skorzystać

Warto podkreślić, że każdy samochód przed sprzedażą jest dokładnie sprawdzany przez profesjonalnych mechaników. Korzystając z oferty tego komisu, każdy klient zaoszczędzi mnóstwo czasu oraz pieniędzy – jest to naprawdę ogromna zaleta. Na początku odbyć się może rozmowa telefoniczna, dzięki której każdy klient otrzyma ciekawe informacje. Oprócz tego mechanik w ten sposób przedstawić może stan techniczny oraz wizualny pojazdu. Auta używane są sprawdzone i pewne. Komis znajduje się w na granicy Zabrza i Gliwic w okolicy jednego z największych w Europie węzła autostradowego „Sośnica”, który łączy autostradę A4 z A1. Do obiektu naprawdę można trafić bardzo szybko.

Warto również wspomnieć o tym, że w serwisie pracują sami wykwalifikowani pracownicy. W obiekcie znajdują się również doskonałe maszyny i urządzenia. Komis Zabrze wykonuje naprawy w formie bezgotówkowej. Dodatkowo ogromną zaletą jest to, że firma pozwala na dokonanie zakupu w atrakcyjnym systemie ratalnym. Gama oferowanych produktów jest wciąż poszerzana – co z całą pewnością jest kolejnym plusem.

Komis znajdujący się w Zabrzu

W ofercie komisu znajduje się wiele fantastycznych pojazdów. Gdy znajdziemy się na stronie internetowej, na wstępie można zobaczyć interesującą ofertę dnia. Samochody dostępne są w niskich i atrakcyjnych cenach, dzięki czemu wiele osób będzie mogło sobie pozwolić na taki zakup. Większość samochodów posiada świetne wyposażenie. W niektórych autach znajduje się: czujniki parkowania, klimatyzacja automatyczna, poduszki powietrzne, lusterka zewnętrzne, światła przeciwmgielne, światła LED, szyby boczne z przodu oraz komputer pokładowy. Wszystkie ogłoszenia są wyłącznie informacją handlową. W ramach ocenienia stanu samochodu używanego mechanik sprawdza głównie stan nadwozia, wnętrze pojazdu, podwozie, hamulce i koła. Oprócz tego sprawdza się komorę silnika, ponieważ może to dać gwarancję, że wszystkie pojazdy spełniają normy. Klient może mieć pewność, że samochody są w stu procentach bezpieczne oraz sprawne. Ogromną zaletą aut jest ich cena, która jest naprawdę korzystna. Kolejnym atutem jest to, że wybór w komisie jest naprawdę ogromny. Samochody można przeglądać godzinami. Bardzo dużo osób obawia się, że w komisach samochody są w kiepskim stanie technicznym – to oczywiście nie jest prawda. Wybierając auto w komisie Zabrze, można mieć pewność, że pojazd będzie prawie jak nowy – co z całą pewnością jest ogromną zaletą.

Komis Zabrze działa na rynku już od tak wielu lat i ma na swoim koncie sporo zadowolonych klientów, że na pewno warto skorzystać z usług tej firmy. Dołącz do klientów, którzy cieszą się z zakupu świetnego pojazdu w niskiej cenie.

Related posts