Dethleffs kamper: marka z tradycjami…

Obecnie kampery są bardzo popularne, ale kiedyś tak nie było. Jedną z pierwszych marek kamperów był Dethleffs. Obecnie producent działa już ponad 80 lat z roku na rok zyskując coraz więcej klientów. Jak zaczęła się historia marki i po co skonstruowano taki dom na kółkach.

Bliżej rodziny…

Za powstaniem kamperów stoi chęć wspólnego przebywania z rodziną. Ponad 80 lat temu Arist Dethleffs, który z przyczyn zawodowych często przebywał poza domem opracował dom na kółkach. Zabierał do niego rodzinę i wspólnie spędzali razem czas. Choć obecnie kampery są już znacznie powszechniejsze niż dawniej, to ich twórcom w dalszy ciągu przyświeca myśl, by tworzyć je z myślą o rodzinie. Samochody są więc bezpieczne i wyposażone w szeroki wachlarz zastosowań. Umożliwiają komfortowy wypoczynek, a także wyposażone są w zaplecze sanitarne i kuchenkę gazową zasilana butlą gazową. Podróżowanie w takich warunkach to czysta przyjemność. Nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na taką formę transportu. To świetny sposób na spędzenia wspólnego czasu. Dethleffs kamper jest idealny na rodzinny wypad. Zamiast do hotelu dobrze jest wybrać się na wakacje. W ten sposób można wiele zwiedzić. Zaletą takiego podróżowania jest też niezależność. Można zatrzymać się w dowolnym miejscu, zjeść co się chce i kiedy się chce. Nie trzeba szukać restauracji, kiedy dziecko jest głodne. Wystarczy odgrzać posiłek w kuchence. Dzięki temu podróż we wspólnym gronie jest ciekawą przygodą.

Postaw na niezawodność i bezpieczeństwo…

Choć marek produkujących kampery jest cała masa, to jednak nie wszystkie sprawdzają się na dalsze trasy. Są gorsze i lepsze modele. Lepiej jednak wybierać sprawdzone marki, które cieszą się uznaniem wielu klientów. Taki jest właśnie Dethleffs kamper. To samochód stworzony do wakacyjnych wojaży. Jest doskonale skonstruowany praktycznie pod każdym względem. Sztywne podwozie zapewnia doskonałą przyczepność do podłoża, a przestrzenne wnętrze gwarantuje komfortowa podróż. Zarówno fotele, kokpit, aneks kuchenny czy łazienka są bardzo dobrze dopracowane. Dzięki temu podróż nie jest kłopotliwa, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Kampery są bardzo funkcjonalne i wygodne. Dzięki temu podróż nie jest taka kłopotliwa i nie sprawia żadnych problemów. Można się w dowolnej chwili przespać bądź też zjeść ciepły posiłek. Równocześnie jednak nie ma żadnych problemów z tym, by w razie potrzeby się załatwić. Do dyspozycji podróżujących jest toaleta i zbiorniki na wodę, która w razie postoju można bez problemu wymienić.

Related posts